Choď na obsah Choď na menu
 


Poľovnícke potreby PodNaLov.sk

14. 2. 2018

Poľovnícke potreby PodNaLov.sk sú tu pre Vás!

Milí členovia   PZ Domovina Viničné. Dovoľujeme si Vám dať do pozornosti internetový obchod PodNaLov.sk, ktorý sa rozhodol touto cestou osloviť aj Vás, našich členov a podporiť Vás v našej spoločnej záľube. Vybrali si nás ako jedno z mála združení a rozhodli sa našim členom poskytnúť špeciálne výhody a zľavy pri nákupe v tomto obchode.

V ponuke obchodu môžete nájsť kompletný a veľmi široký sortiment poľovníckych potrieb a doplnkov, ktoré každý z nás bežne potrebuje. Nájdete tu praktické strelecké palice, teleskopické stoličky, brašne, podložky pod trofeje a iné lovecke doplny.

Taktiež majú v ponuke kvalitnú značkovú optiku, ďalekohľady, puškohľady, kolimátory, laserové nastreľovače a diaľkomery. Špeciálne sa venujú prístrojom na nočné videnie, ktoré mnohí z nás radi používajú. Sú ideálne na pozorovanie zveri a jej monitoring, pričom si môžeme vybrať z rôznych typov, monokulárov aj binokulárov. Pre tých z nás, ktorí obľubujú fotenie zveri a radi sa kochajú jej majestatnosťou majú v ponuke niekoľko typov fotopascí škálou príslušenstva.

Nezabúdajú ani na poľovnícke oblečenie a obuv dobre známej značky HUBERTUS, ktorá je známa svojou kvalitou a odolnosťou. K dispozícií je kompletná ponuka nohavíc, poľovníckych búnd, ďalšj košele, klobúky, opasky, traky či kompletné poľovnícke sety. Špecialitou sú vyhrievače a sušiče topánok a oblečenia, ktoré určite oceníte najmä v zimnom období. Udržia Vás v suchu a teple aj počas najtuhšej zimy.

Poľovnícke potreby PodNaLov.sk sa rozhodli udeliť nám špeciálny zľavu pri nákupe akýchkoľvek produktov z ich sortimentu až do výšky 5%. V prípade záujmu sa môžete informovať na ich webovej stránke www.podnalov.sk či emailom na adrese info@podnalov.sk alebo na telefónnom čísle 0907 068 555.